Autor Tema: Brza posta  (Pročitano 6752 puta)

Van mreže vlaves2000

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 948
  • -Receive: 1542
  • Ugled: +2793/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Brza posta
« Odgovor #60 poslato: Novembar 17, 2016, 10:15:57 »
  • Publish
  • moje misljenje je isto da je trenutno najbolji postexpress,  e sad sve to opet zavisi od grada do grada,  nekom je bolja saradnja sa njima,  a neko opet bira neku drugu sluzbu,  jer u njegovom gradu ta sluzba bolje funkcionise.  Neshvatljivo je u danasnje vreme kada se tesko nalazi posao a jos teze zadrzava da postoji masa ljudi koje za to nije briga,  rade posao na granici cisto da ga otaljaju.  sto se tice postexpresa,  rade u katastrofalnim uslovima,  konkretno u valjevu nemaju aparate, kazu na servisu su vec skoro godinu dana pa sve moraju da pisu sto je gubljenje vremena,  drugo imaju manjak zaposlenih pa pored prethodno navedenog ne mogu da stignu,  meni stvarno nekad kazu pogotovo petkom kada je najveca guzva da odem do posto jer nema teorije da dodju po paket,  sto je bolja opcija nego da kaze da ce da dodje pa nedodje. PE je bolji i iz razloga sto kad navedete vrednost taj paket je osiguran na desetostruku naknadu u slucaju da se zagubi paket.  sve u svemu situacija je katastrofalna u svim sluzbama izgubljene su sve vrednosti dobrog poslovanja,  privatni sektor ne zelim da komentarisem njega drze krimosi koje samo zanima profit a ne i nacin poslovanja jer naravno u to se ne ratumeju a novca hvala bogu imaju

Van mreže badja007

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1345
    • -Receive: 869
    • Ugled: +874/-0
    « Odgovor #61 poslato: Novembar 17, 2016, 10:42:59 »
  • Publish
  • Ovi u postexpresu kod mene u Ng rade do perfekcije,.a nemas i sta da im zameris.Stigao mi  paket goblin mini, i znam da ce do13h da mi se jave..

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 8008
    • -Receive: 7493
    • Ugled: +19245/-0
    « Odgovor #62 poslato: Novembar 17, 2016, 19:47:49 »
  • Publish
  • Sad se setih jednog bisera sa Aksom i Negotinom ;D  Meni je zena iz Negotina pa povremeno tamo posaljemo nesto. I sad, slali u jedno selo pored negotina, i posiljci se gubi svaki trag. Cekamo mi nedelju dana, nema posiljke. Pozovem ja Aks, niko nema pojma gde je paket. Posle duzeg natezanja, dobijem broj telefona kurira i pozovem, kaze majstor: bato, ja nemam benzina da im nosim tamo u to selo. Pa rodjace sto ne javis, dosao bi neko da preuzme. Kaze baja: pa brate, nemam ni kredit :-[  I pitam ga ja: a jel sledeci put kad saljem za negotin treba i da ti uplatim jedno 200 kinti kredita? Kaze: ma ne mora, samo im daj moj broj telefona da mi se jave :D

Van mreže comid

• Full Member
    • Thank You
    • -Given: 4
    • -Receive: 17
    • Ugled: +30/-0
    « Odgovor #63 poslato: Januar 10, 2017, 18:56:11 »
  • Publish
  • Ako mi verujete od prosle srede cekam kurira iz bexa,i zovem svaki dan,kazu danas dolazi sigurno,narvno da sam vec odavno poslao preko drugog.

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5310
    • -Receive: 8216
    • Ugled: +10651/-0
    « Odgovor #64 poslato: Avgust 07, 2017, 09:00:25 »
  • Publish
  • Ima li neko iskustva sa Team express ?

http://teamexpress-ns.com
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže Bolle

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5550
    • -Receive: 2390
    • Ugled: +2903/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #65 poslato: Avgust 07, 2017, 09:49:14 »
  • Publish
  • Nemam iskustva sa dotičnim... Znam samo da su zatvoreni bili krajem 2013. godine i da su se opet pojavili 2016. godine, ako ti nešto znači...  ;D

Na mreži ezgetap

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Given: 3
    • -Receive: 22
    • Ugled: +22/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #66 poslato: Avgust 16, 2017, 08:44:53 »
  • Publish
  • Prvo savetujem da se salje post expresom posto se roba moze preuzeti u najblizoj ekspozituri narednih 5 dana sa LK.ako se ne preuzme pri pokusaju urucenja 1 dana na kucnu adresu.u slucaju nedostatka procedura je sledeca, iz licnog iskustva..moze se proveriti i na licu mesta nakon placanja usluge,u slucaju da je roba ostecena ili ima nekih nedostataka,pravi se zapisnik koji potpisuje sef kurirske sluzbe i sa ti papirom se ide u najblizu stanicu milicije gde oni prosleđuju nadleznoj sluzbi taj predmet.posto prevaranti koriste lazne LK. tesko da se u tom slucaju moze nesto uraditi osim ako nije u pitanju firma,koja je duzna po zakonu da kompenzuje nedostatke,ako to ne ispune ide privatna tuzba koja se urucuje u pisarnici najblizeg suda.ako je roba lomljiva i poslata kao takva onda troskove snosi sama kurirska sluzba.