Autor Tema: Baterije za modove  (Pročitano 6771 puta)

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5764
  • -Receive: 8613
  • Ugled: +11048/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Baterije za modove
« Odgovor #75 poslato: Septembar 08, 2016, 23:50:38 »
Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #76 poslato: Mart 05, 2017, 00:31:48 »
Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #77 poslato: Jun 18, 2017, 14:55:43 »

EDIT: Sta znam , gledam ovu tabelu i to su u glavnom neka osnovna pravila bezbednosti kojih bi se trebalo svi pridrzavati , tu je zatim obavestenje o preporucenoj temperaturi skladistenja koje iznosi oko 15C dok obavestenje o zameni baterija nakon 3-6 meseci upotrebe .. tu ima materijala za polemiku  :yes:

Na mreži bobpp

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 3461
  • -Receive: 4199
  • Ugled: +5024/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #78 poslato: Jun 18, 2017, 15:06:23 »
Neke moje baterije imaju skoro 2 godine i jos uvek mi izguraju celodnevnu upotrebu...Jel bi trebale da se menjaju?
Kod baterija to ispada kao sa onom zabom sto je kuvaju...Korisnik najcesce primeti samo da se kapacitet smanjuje iako se tu desavaju verovatno i druge stvari unutra.
Na koliko se uopste menjaju baterije?

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #79 poslato: Jun 18, 2017, 15:58:28 »
I kod mene je slicna situacija , mislim da nemam noviju bateriju od 2 godine ali sam sasvim zadovoljan njihovim radom u rezimu koji ja koristim . Da , verujem da se osim nesto slabijeg kapaciteta tokom upotrebe povecao i njihov interni otpor  i u zavisnosti intenziteta opterecenja mislim da zavisi zapravo i njihovo vreme aksploatacije odnosno vreme posle kojeg ne mogu ispunjavati odredjena nasa ocekivanja ..