Autor Tema: Brza posta  (Pročitano 10418 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 8754
  • -Receive: 8080
  • Ugled: +19832/-0
Odg: Brza posta
« Odgovor #75 poslato: Novembar 22, 2017, 12:50:36 »
  • Publish
  • Tuzna je istina da je Postexpress najbolja kurirska sluzba u Srbiji.

Ali Royal express... Sa njima je svako slanje paketa avantura. Adrenalin cepa, da l ce stici sutra, prekosutra, sledece nedelje, meseca... Da l' ce uopste stici ili ti se vratiti nazad sa nekim uvrnutim izgovorom (izgovor uvek imaju i nikad nisu oni krivi). Ako paket stigne sutra, to je kao dobitak na lutriji, tako da sigurno imate srece i odmah uplatite loto. Takodje, cist dobitak je i ako vam se u roku od pola sata javi operater. Onda ste kandidat za neku peticu ili sesticu na lotou. Jednom sam pozvao u 15, cekao do 15:30 i onda mi se javio lik, poceo da uzima podatke i onda mu se verovatno prikakilo pa me stavio na cekanje. Cekao jos 15 ak minuta pa prekinuo. Posle par minuta ponovo pozovem, ljubazan zenski glas mi kaze da sam zakasnio i da pozovem sutra. Uz to su i ubedljivo najskuplji. Pitam se samo odakle mi strpljenje da bilo sta ponovo posaljem po njima, jer je u startu bilo jasno da su totalna katastrofa. Kao najnovijem igracu na trzistu, bas nista im ne idr u prilog i ne postoji ni jedan razlog da ih covek preporuci. Mozda su pogresno protumacili da se u startu treba dokazati. Ovde kurirske sluzbe kao da se takmice koja ce da bude gora, a ovi su reputaciji svih drugih zadali tezak udarac.

Sad, mozda se do nekle mogu opravdati time da je postexpress strajkovao, i da su klijenti sa losim iskustvima sa ostalima navalili na njih. Sad isti i sa njima imaju losih iskustava u izobilju ;D  Svakako to nije moj problem i nemam vise zivaca za njih, pa ako postexpress nastavi sa strajkim moracu da se presaberem sa kojom sam imao najmanje problema.