Autor Tema: Put i rad u inostranstvu i vape  (Pročitano 4745 puta)

Van mreže bobpp

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 6176
  • -Receive: 10554
  • Poruke: 4772
  • Ugled: +11380/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
Put i rad u inostranstvu i vape
« poslato: Decembar 26, 2019, 14:18:14 »
  • Publish
  • Kolega mi uskoro putuje na visemesecni arbajt u inostranstvo pa me pita kako da se organizuje u vezi ecig a ja nisam siguran sta da mu kazem...

    Problemi su sledeci:

    1. radi se u nekoj vuko*ebini iz koje su i medvedi otisli u potrazi za civilizacijom
    2. ocekivano trajanje radova 6-9 meseci
    3. putuje avionom


    Znaci sustina je u tome da ce ostati pola godine ili vise negde gde vape shop-ova nema a ne zna sta i koliko moze uneti u avion.

    Moze se desiti da ce on ili neko od kolega u nekom trenutku imati priliku da ode do veceg mesta gde se moze mozda nesto i nabaviti ali nista to nije sigurno pa bi veliku vecinu stvari ipak trebao poneti odavde.
    Takodje dodatni problem je sto ne koristi RBA atomizere vec fabricke grejace mada njih jos i moze poneti dovoljno - najveci problem je tecnost kao i mogucnost da nesto otkaze pa treba imati i rezervu rezerve...

    Uglavnom,potrebno mi je jos necije misljenje jer ako bi poneo sve sto bih ja mislio da je nuzno bio bi prvi u istoriji optuzen za sverc vape opreme iz Srbije  ;D

    Van mreže LiberPrint

    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 12198
    • -Receive: 11408
    • Poruke: 12413
    • Ugled: +23160/-0
    Odg: Put i rad u inostranstvu i vape
    « Odgovor #1 poslato: Decembar 27, 2019, 09:48:20 »
  • Publish
  • Ja koliko znam, u avion moze sa sobom da ponese 100ml tecnosti. U prtljag moze vise, ali ne znam koliko.

    Van mreže vlaves2000

    • Drug član
    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 1436
    • -Receive: 2373
    • Poruke: 2435
    • Ugled: +3624/-0
    • Pol: Muškarac